Jaké výhody přináší nosič kol na tažné zařízení Modula?

Přemýšlíte o nákupu nosiče kol na víko kufru vašeho auta? Podívejte se na výhody nosiče kol na páté dveře Modula!

Proč si vybrat nosič kol na páté dveře?

Nosič kol s umístěním na páté dveře je tak trochu kompromisem mezi střešním nosičem a nosičem na tažné zařízení. Odpadá vám nepříjemné manévrování s koly nad hlavou, zároveň však nemusíte investovat do drahého nosiče kol na tažné zařízení, potažmo ještě řešit instalaci tažného na svůj automobil. Výhodou tohoto nosiče kol je také to, že se nemění jízdní vlastnosti vašeho vozu, nebudete muset řešit výšku auta ani vyšší spotřebu paliva. U nosiče kol Modula můžete přepravit až tři kola současně. Samozřejmě mají tyto typy nosičů i svá negativa. Můžete poměrně snadno odřít lak u svého plechového miláčka. 

Zohlednit byste při výměru měli nosnost a hmotnost nosiče, kapacitu jízdních kol nebo kompatibilitu s vaším vozem. Nosič kol na páté dveře Modula nabízí uživatelům celou řadu výhod. Které to jsou?

Výhody nosiče kol Modula New Nove Colli 3 E-bike 90

Nosič kol na páté dveře Modula New Nove Colli 3 E-bike 90 je špičkový nosič těžkých horských kol i elektrokol. Výrobce si při vývoji tohoto nosiče dal opravdu záležet na tom, aby byl nosič lehký a zároveň uvezl i ta nejtěžší kola. 

Pro vývoj použili v dílně Modula jen ty nejkvalitnější materiály. Odolný hliník vyniká svou lehkostí, přitom překvapí svou pevností. Odolnost barvy garantuje dlouhou životnost a zároveň zamezuje oděrům a mechanickému poškození laku. Nosič kol na víko kufru Modula New Nove Colli 3 E-bike 90 se upíná pomocí rychloupínacího systému, který jednoduše připevníte na víko zavazadlového prostoru. Po ruce budete mít vždy připravený nosič kol, který nainstalujete během minuty. Navíc je tento nosič homologován pro všechny silnice a dálnice EU. Prošel také přísnými testy TÜV a City Crash. Snadné upínání těžkých elektrokol a hluboké kolejnice garantují bezpečné upevnění všech typů kol. Vyrazit můžete i po nezpevněných cestách.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zadní dveře se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *