Thule EuroWay G2 920

Ačkoliv mnoho lidí volí nosiče kol na střechu, mnohem snadnější a pohodlnější převoz zajišťují takové typy nosičů, které jsou určeny pro umístění na tažné zařízení. Potřebujete-li převézt pouze dvě kola, je pro vás jako stvořený model Thule 920. Zárukou kvality je již samotná značka Thule, která je špičkou v oboru nejenom těchto, ale i mnohých jiných výrobků. Její prioritou je hlavně vysoká kvalita a i originální a hlavně praktické provedení, což se povedlo i na tomto nosiči. Ten nejenom že vyniká vysokou pevností a odolností, ale je v první řadě velmi lehký. Manipulace s ním a následně i samotná montáž tak bude více než snadná. Jeho připevnění je otázkou několika okamžiků, jelikož je celý systém zkonstruován tak, aby stačil jeden pohyb pákou, a zařízení je připraveno k provozu – tedy k nakládce kol. I v tomto případě vás velmi nadchne. Oproti jiným modelům je Thule 920 vybaven novým držákem kol s funkcí ráčny. Ať už máte tedy jakýkoliv model kola, bez problémů ho do nosiče umístíte. Určitě přijde vhod i mnohem větší prostor mezi oběma koly, což usnadňuje i samotnou manipulaci s nimi. Samotný držák rámů je potom nejenom odnímatelný, ale lze ho velmi snadno i posouvat. To je vhodné, pokud se potřebujete dostat do svého zavazadlového prostoru.

Samozřejmostí je připojení nosiče na třináctipólovou, nebo pomocí adaptéru na sedmipólovou zásuvku. To je nutné, aby se aktivovala diodová světla přímo na samotném nosiči kol, jelikož naložená kola často zakrývají světla umístěná na vašem voze. Budete tak mít vždy maximální jistotu, že váš vůz bude za každých okolností vidět. Určitě budete mít jistotu i v tom, že vaše kola budou vždy bezpečně přepravena do cíle, a to jak na krátké, tak i dlouhé trasy. Nosič kol Thule 920 byl testován a zkonstruován, aby splnil i ty nejnáročnější požadavky všech zákazníků, kteří o něho budou mít zájem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tažné zařízení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jeden komentář: Thule EuroWay G2 920

  1. Vláďa napsal:

    Dobrý den…je možné na tomto nosiči převážet elektrokolo nebo nikoliv?? Předem děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *