Thule ProRide 591

thule-proride-591Thule ProRide 591 model s dokonalým designem -nejprodávanější model nosiče kol. Pevná hliníková konstrukce Thule ProRide 591 usnadní přepravu kol každému a díky modernímu designu skvěle vypadá. Pomocí samonastavitelného držáku rámu se kolo uchytí během okamžiku. Montáž je velmi snadná a zvládne ji každý!

Patříte-li mezi vyznavače cyklistiky, je nosič kol naprosto nezbytnou pomůckou, pokud chcete navštívit i řadu míst daleko od vašeho domova. Jedním z nejoblíbenějších nosičů kol na našem trhu je model od známé značky Thule, který nese název ProRide 591. Jeho výhody spočívají především v kvalitním a odolném provedení a také řadě vlastností, které vám velmi usnadní samotné upevnění kola. To je díky patentovanému rychloupínacímu systému velmi jednoduché, a kolo je tak automaticky vycentrováno ve své vzpřímená poloze. Během několika málo okamžiků je tak naloženo a vy můžete vyrazit. Samozřejmostí je i ochrana kola během jízdy, jelikož všechny držáky jsou opatřeny velmi odolnou gumou, které chrání před poškrábáním a jiným poškozením.

Ať už máte jakýkoliv typ kola, je nosič Thule ProRide 591 ideální volbou. Určitě je třeba zmínit i jeho vysokou nosnost, která je celých 20 kilogramů. Pohodlně tak můžete převážet kola všech členů rodiny. Co však mnoho lidí při přepravě kol velmi trápí, je jejich bezpečnost před zloději, pokud se zastavíme na jakémkoliv místě. Tyto prosby ve firmě Thule vyslyšeli, a tak je tento nosič vybaven i unikátním zámkem, které znemožňuje jakékoliv odcizení. Můžete se tak vzdálit od svého vozu kamkoliv a vždy budete mít jistotu, že všechna vaše kola budou tam, kde mají být – tedy na střeše vašeho vozu v unikátním nosiči kol Thule ProRide 591.

Zkrátka nosič kol Thule ProRide 591 je tím ideálním produktem pro každého milovníka cyklistiky, který chce mít tu možnost kdykoliv si převézt své kolo kamkoliv potřebuje a zároveň nechce ztrácet jak složitým upevňováním nosičů, tak i samotných kol. To vám u Thule ProRide 591 jelikož byl vyvinut právě pro to nejjednodušší možné použití, čemuž odpovídá i použitý hliník, aby byl samotný nosič nejenom odolný, ale hlavně lehký.

Parametry nosiče kol Thule ProRide 591
Uzamčení nosiče k střešnímu nosiči: Ano
Uzamčení kola do nosiče: Ano
Uchycení pneumatik: Všechny
Splňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Samonastavitelný držák rámu: Ano
Rychle nastavitelné pásky pro uchycení kol: Ano
Rozpětí uchycení rámu: ø 22 – 80 mm
Montáž na pravou nebo levou stranu: Ano
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Montáž jízdního kola: Rám / kolo
Max. počet jízdních kol: 1

Videa Thule ProRide 591

Příspěvek byl publikován v rubrice Na střechu se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *