Thule EasyFold 931

Jedním z nejvyhledávanějších nosičů kol na našem trhu je model Thule 931. Ten je určen pro přepravu dvou jakýchkoliv jízdních kol. Díky své univerzální konstrukci tak pohodlně převezete dámská či pánská, horská či trekkingová, či kola s různými průměry pneumatik a ráfků. Právě v tom tkví jedinečnost tohoto nosiče. Určitě velkou výhodou oproti jiným modelům je i to, že umožní přepravu i elektrokol. Jeho samotné použití je velmi snadné a zvládne ho i naprostý laik. Nosič na tažné zařízení Thule 931 je určen pro montáž na tažné zařízení vašeho vozu a díky unikátní konstrukci ho stačí nasadit na dané místo a upevnit tahem páky. Vše je tak připraveno k nakládce vašich kol. Stejně tak pohodlně jak probíhá montáž, tak probíhá i samotná demontáž. Díky své sklápěcí konstrukci můžete po demontáži tento nosič složit do kompaktních rozměrů a pohodlně ho přenášet nebo uložit na jakékoliv místo. Při samotné konstrukci byl dbán velký důraz hlavně na kvalitu použitých materiálů a tak se můžete plně spolehnout, že vaše kola budou po celou dobu cesty v bezpečí. Nemusíte se bát ani toho, že vaše kola budou zakrývat vaše koncová a brzdová světla. Vše je vyřešeno přídavnými světly právě na samotném nosiči, které se připojí do zásuvky vašeho vozu. Nemusíte tak mít žádnou obavu, že by vůz za vámi neviděl vaše brzdění. V případě potřeby lze dokoupit i doplňkové třetí brzdové světlo.

Zakupte nosič kol na tažné zařízení Thule 931 na eshopu zaměřeného na značku THULE.

Bezpečnost vašich kol však není zaručena pouze během jízdy, ale i na vašich zastávkách. Nejenom že samotný nosič je uzamčen a není ho tak možné z vašeho vozu případným zlodějem sundat, ale stejně zabezpečeny jsou i vaše kola. Můžete se tak bez obav vzdálit a vaše kola budou stále tam, kde mají být. Jestliže se tedy chystáte na cyklistický výlet a stále nevíte jak svá kola přepravit, nosič kol Thule 931 plně splní veškeré vaše požadavky a je tak jasnou volbou a řešením tohoto problému.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tažné zařízení se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *