Thule OutRide 561

Thule OutRide 561Profesionální a stylový nosič kol Thule OutRide 561 s uchycením za přední vidlici funguje na principu snadného nastavitelného zaklapávacího úchytu pro všechny typy předních vidlic včetně těch s kotoučovýcmi brzdami. Tento nosič kol má chytrý hliníkový design, je lehký a praktický. Zadní nastavitelný rychloupínací pásek pro pneumatiky všech rozměrů zajišťuje pevné držení zadního kola. Součástí balení je adaptér pro T-drážky (velikosti 20 x 20 mm) určený pro montáž kola na nosné aero tyče. Dodává se včetně integrovaného adaptéru pro kola s 20 mm osami. Možnost uzamčení kola k nosiči i nosiče kol ke střešnímu nosiči. Neocenitelná je rychlá a snadná montáž bez volných dílů.

Možností, jak na svém voze bezpečně přepravovat svá kola, je hned několik. Jednu z nich nabízí i nosič kol Thule OutRide 561. Ten se oproti ostatním nosičům od této známé značky liší nejenom celkovým designem, ale i systémem převozu vašeho kola. Zatímco do mnoha jiných nosičů se kola dávají tak jak jsou, tento nosič umožňuje uchycení k přední vidlici. Ačkoliv se může tento systém zdát jakkoliv složitý a zbytečný, byl vyvinutý s ohledem na to, aby převážená kola byla v maximálním možném bezpečí. Pokud vaše kolo umístíte do nosiče Thule OutRide 561, můžete si být zcela jisti, že se po celou dobu převozu doslova ani nehne, a to ani při různých manévrech. Jeho součástí je jedinečný zaklapávací úchyt, který je vhodný pro naprosto všechny typy vidlic. Tedy včetně těch, které mají například kotoučové brzdy.

Zadní uchycení je standardní jako u mnoha jiných nosičů, tedy dojde k uchycení vašeho zadního kola do speciálního žlábku a to pomocí univerzálního pásku. I ten je vhodný pro všechny rozměry pneumatik. Pokud si tedy nosič kol Thule OutRide 561 pořídíte, můžete si být jisti, že ať už máte horské či trekkingové kolo, pohodlně ho do tohoto nosiče připevníte a bezpečně ho převezete všude tam, kam potřebujete.

Pokud byste řešili problém, kam při přepravě umístit právě přední kolo, má společnost Thule velmi elegantní řešení. Tím je nabízený doplňkový držák předního kola. To vám tak nebude překážet v zavazadlovém prostoru, ale bude taktéž umístěno na vaší střeše, spolu s ostatními přepravovanými koly. Hledáte-li tedy takový nosič, který zaručuje vysokou kvalitu, snadnou montáž a také skvělé vlastnosti, je model Thule OutRide 561 tou jasnou volbou pro mnoho cyklistů. Sami se přesvědčte o tom, že jeho koupě je tou správnou volbou, ať už přepravujete kola na krátké, nebo i na dlouhé vzdálenosti.

Video k nosiči kol Thule OutRide 561

Parametry nosiče TH561
Splňuje normy CityCrash: Ano
Schválení TÜV: Ano
Rychle nastavitelné pásky pro uchycení kol: Ano
Různé: Hliníkový. Také pro jízdní kola s kotoučovými brzdami. Včetně adaptéru pro vidlice s 20 mm osou.
Rozpětí uchycení rámu: Všechny
Rozměry uchycení pneumatik: Všechny
Montáž na pravou nebo levou stranu: Ano
Montáž na čtyřhranné tyče: Ano
Montáž na aero tyče Thule: Ano
Montáž jízdního kola: Přední vidlice / zadní kolo
Max. počet jízdních kol: 1
Uzamčení kola do nosiče: Ano
Uzamčení nosiče k střešnímu nosiči: Ano

Příspěvek byl publikován v rubrice Na střechu se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *