Thule EuroClassic G6 929

Thule EuroClassic G6 929

Pro všechny vášnivé cyklisty, které by chtěli na svém kole poznat i krásy které jsou vzdáleny od jejich domovů, je jako stvořený nosič kol Thule 929. Ten je svým provedením určený nikoliv na střechu vozu, ale na tažné zařízení, neboli na takzvanou „kouli“ za autem. Díky tomu tak nedochází ke zbytečnému zatěžování střechy a zároveň je i mnohem jednodušší uchycení samotných kol. Díky unikátnímu provedení je jeho montáž na vůz značně jednoduchá a dá se zvládnout během několika rychlých úkonů. Následuje dotažení pomocí páky a vše je připraveno. Tento model nosiče kol je primárně určen celkem pro 3 kola, které se na něho pohodlně a bezproblémově vejdou, a to ať už mají jakékoliv rozměry rámů nebo pneumatik. Lze však zakoupit i adaptér pro čtvrté kolo a může tak vyrazit celá rodina. I jejich upevnění je otázkou doslova několika desítek vteřin.

Ačkoliv mnozí mohou namítat, že nosiče na tažné zařízení jsou nepraktické, určitě tomu tak není. I pokud máte nosič Thule 929 na svém voze namontovaný, dostanete se pohodlně do vašeho zavazadlového prostoru. Samozřejmostí je, aby byla během přepravy zajištěna nejenom bezpečnost samotných kol, ale i ta vaše. Proto je model tohoto nosiče vybaven unikátními LED diodami, které jsou perfektně vidět i na velkou vzdálenost. Budete tak mít jistotu, že řidič za vámi vás vždy perfektně uvidí. Pří výrobě nosiče Thule 929 bylo samozřejmě dbáno i na bezpečnost samotných kol nejenom při převozu, ale i například na parkovištích. Díky speciálně vyvinutému systému zámků na obou rámech je riziko krádeže naprosto minimální. Samotný nosič však umožňuje dokoupení i mnoha dalších prvků, jako je ochranný štít, který ochrání před výfukovými plyny, ochranná plachta pro kola, nebo třetí brzdové světlo pro lepší viditelnost při brzdění. I to jsou výhody, proč si nosič kol Thule 929 pořídit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tažné zařízení se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *