Thule EuroRide 940

Pokud jste o tomto skvělém nosiči kol ještě neslyšeli, pojďme si ho společně představit. Jeho design ani konstrukce není jedinečná, jelikož vychází z velmi oblíbeného modelu Thule EuroWay 944 – tedy modelu pro 2 jízdní kola. Ten se stal během krátké doby doslova hitem a tak se společnost Thule pustila ještě do dalších inovací, aby mohl světlo světa spatřit jeden z nejlepších nosičů kol na našem trhu. Thule 940 je zkrátka jedinečný ať už vzhledem ke svému provedení, tak k systému uchycení kol. To bylo totiž kompletně inovováno. Kromě toho, že držáky kol jsou vhodné pro všechny modely kol na našem trhu, jsou opařeny i textilními pásky, aby nedocházelo k žádnému poškození během přepravy. Samotná montáž kol je také velmi snadná, a jelikož je nosič umístěn na tažném zařízení, pohodlně na něho kola umístíte. Právě to je jeho nesporná výhoda oproti takovým modelům, které jsou určeny pro střechu vašeho vozidla. Můžete namítat, že kola překrývají vaše koncová světla, ale to je vyřešeno těmi, která jsou na samotném nosiči.

Podíváme-li se na konstrukci samotného nosiče, opět se potvrzuje, že značka Thule je jedničkou na našem trhu. V první řadě je velmi lehká, což umožní snadnou manipulaci a přenášení. Zároveň je i skladná, takže lze celý nosič pohodlně uložit kamkoliv, například i do zavazadlového prostoru vozu. Co však budoucí zákazníky zajímá nejvíce, je jeho pevnost a odolnost. Ta je pravidelně testována a tak se budete moci spolehnout na to, že ať už jedete kamkoliv, vaše kola budou vždy na svém místě a to i v náročném terénu. S bezpečností vašich kol souvisí i systém zámků. Nejenom že se celý nosič Thule 940 zamkne k vašemu vozu, ale jednotlivá kola se zamknou právě k samotnému nosiči. To poskytuje skutečně maximální ochranu proti všem zlodějům, kteří by si dělali zálusk právě na vaše kola. Takto máte jistotu, že budou v bezpečí i pokud se od auta vzdálíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tažné zařízení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *