Thule EuroClassic G6 928

Thule EuroClassic G6 928

Pokud jste pár vášnivých cyklistů, určitě někdy uvažujete o tom, projet si i vzdálenější cyklostezky buď u nás, nebo i v zahraničí. Tím vzniká otázka, jak tam svá kola dostat. Vlak je často nepohodlný a zdlouhavý a tak je ideální volbou cesta autem. Pořídíte-li si navíc nosič kol Thule 928, přepravíte velmi pohodlně svá kola naprosto kamkoliv. Tento model je určen pro dvě kola jakýchkoliv rozměrů. Díky své univerzálnosti tak můžete převážet horská i trekkingová kola, pánská či dámská i s různými průměry pneumatik. Další výhodou je velmi originální vzhled a samozřejmě maximální pevnost tohoto nosiče. Můžete si tak být stoprocentně jisti, že vaše kola budou po celou dobu přepravy v naprostém bezpečí a v žádném případě nehrozí jejich pád či uvolnění. Určitě je třeba zmínit, že nosič Thule 928 je určen pro montáž na tažné zařízení. Mluvíme-li o montáži, máme na mysli několik velmi jednoduchých kroků, po kterých následuje utažení pomocí páky. Tím je zařízení připraveno pro nakládku kol. I jejich upevnění je velmi snadné a pohodlné. Samozřejmostí je i zabezpečení proti krádeži, čehož lze docílit pomocí unikátních zámků, kterými je tento nosič na kola také vybaven.

Výhodou tohoto nosiče je i to, že je skutečně variabilní a lze ho používat jak na malých, tak i na velkých vozech, například na autech v provedení SUV. Řada z nich má však svou rezervní pneumatiky upevněnu na zádi, a ani to není pro montáž a převoz kol problém. Tento nosič je zkrátka jedním z nejlepších, které na trhu jsou. Ostatně tím je vyhlášená samotná značka Thule, že produkuje pouze špičkové výrobky. Určitě je vhodné zmínit, že je při osazení tohoto nosiče kol zaručena i maximální viditelnost vašeho vozu, jelikož model Thule 928 je osazen unikátními LED diodami s opravdu skvělou viditelností i na velkou vzdálenost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tažné zařízení se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jeden komentář: Thule EuroClassic G6 928

  1. Pingback: Adaptér Thule 928-1 pro nosič kol Thule 928 a 929 | Nosiče kol THULE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *