Thule EuroWay G2 922

Thule EuroWay G2 922

Jste vášnivými cyklisty a chcete poznávat i jiná místa než ta, které jsou v okolí vašeho bydliště? Potom tam má můžete svá kola velmi pohodlně převézt vlastním autem, a to pokud využijete nosič kol Thule 922. Určitě je třeba podotknout, že se nemusíte bát o nadměrné zatížení vaší střechy. Tento nosič je totiž určen na vaše tažné zařízení, tedy takzvanou „kouli“, jak se mu lidově říká. Pokud si ho zakoupíte, jistě vás značka Thule přesvědčí o tom, jak unikátní její výrobky jsou. Začneme-li designem, tak ten je nejenom velmi zajímavý, ale zároveň praktický. Každý prvek nosiče má i svůj vlastní význam. Například zajímavá světla, která nejenom že skvěle vypadají, ale díky jejich vysoké svítivosti bude váš vůz vidět i na velkou vzdálenost. S velkou praktičností souvisí i samotné provedení nosiče Thule 922. Je totiž vyrobený z velmi lehkých materiálů, aby byla zajištěna snadná manipulace a montáž. Ačkoliv používáme slovo montáž, možná by se hodilo říci snadné upevnění, jelikož stačí jeden pohyb pákou a můžete svá kola nakládat.

Nosič je praktický i v tomto ohledu. Ať už máte jakákoliv kola, vždy si můžete být jisti, že jsou s vaším nosičem kompatibilní a nebudou žádné problémy s jejich upevněním. I to probíhá velmi rychle a snadně. Nosič Thule 922 má kapacitu celkem 3 kol. Kola lze po upevnění i naklápět nebo posouvat celý držák, aby byl zabezpečen i pohodlný přístup do vašeho zavazadlového prostoru. Problém není ani u vozů, které mají svou rezervní pneumatiku umístěnu přímo na zádi. Jedná se především o větší vozy SUV. I v těchto případech lze tento držák přizpůsobit tak, abyste mohli svá kola přepravovat i na tomto typu vozu. Samozřejmostí je i řada doplňků, jako například krycí ochranná plachta nebo doplňkové třetí brzdové světlo. I toto příslušenství lze k držáku Thule 922 snadno dokoupit za skvělé ceny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tažné zařízení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jeden komentář: Thule EuroWay G2 922

  1. Lenka Lipková napsal:

    chci se zeptat: měli bychom zájem o nějaký nosič na kola. Chtěla bych udělat manželovi radost a případně i koupit dárek. Nevýznam se v tom. Máme auto škoda octavia combi máme tažné zařízení a prý je lepší stojan za auto než dveře. Když bych chtěla Tady tuto verzi g2 922 na tři kola. Je to dobré? A kolik by mě Jo stalo a jak je to se zakoupením když jsem z karviné? Děkuji moc za radu a pomoc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *