Thule VeloCompact 924

Společnost Thule je dnes synonymem pro pohodlný, bezpečný a také bezproblémový transport vašeho sportovního vybavení. Jinak tomu samozřejmě není ani v případě zboží, které je označováno jako Thule VeloCompact 924. Jedná se o všestranný nosič jízdních kol, který na trhu obstojí především pro svou unikátní kvalitu a mnohé inovace. Na úvod samozřejmě zmiňme i to, že se jedná o model určený pro přepravu dvou jízdních kol. A to jakéhokoliv typu, včetně kol s velkým rozvorem. V tomto směru totiž nosič nadchne vysouvatelnými držáky plášťů kol.

Vaše kola budou v bezpečí po celou dobu jízdy

Nejsou to jenom pozitiva spojená s přepravou jakékoliv typu kola, ale jsou to i pozitiva spojená s bezpečnou přepravou. I v tomto ohledu splní nosič Thule VeloCompact 924 požadavky nejnáročnějších zákazníků. Každé kolo je díky dlouhým popruhům a dalším upevňovacím prvkům vždy bezpečně umístěno na svém místě, a to po celou dobu jízdy. Že se na nosiči také udrží, to potvrzují i náročné testy City Crash.

Mimo to bylo dbáno i na to, aby byla kola ochráněna před případnými nenechavci. Systém kvalitních zámků v daném směru umožní nejprve zamknout kola k samotnému nosiči. Ten je poté možné zamknout i k tažnému zařízení, a tak je riziko krádeže výrazně eliminováno.

Jednoduché použití je samozřejmostí

A jelikož jde značka Thule cestou neustálých inovací, můžeme se i u nosiče kol Thule VeloCompact 924 několika z nich dočkat. Tím prvním je třeba možnost jednoduché montáže, díky nastavitelné stopce. Podobně jednoduchá je samozřejmě i demontáž, popřípadě složení a možnost uložení na požadované místo. Aby však nosič nebránil přístupu do zavazadlového prostoru, je zde další inovativní prvek, a to praktický nožní pedál. Pomocí něho kola jednoduše sklopíte a máte přístup naprosto bezproblémový. I to je jeden z důvodů, proč se vyplatí vsadit na skutečnou kvalitu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tažné zařízení se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *