Thule VeloCompact 926

Vyrazit s celou rodinou na cyklistický výlet nikdy nebylo jednodušší. A to díky tomu, že můžete využít jednoduchou přepravu vašich kol. Poslouží vám k tomu unikátní nosič kol Thule VeloCompact 926, který je určený k umístění na tažné zařízení. A to velmi jednoduše, jelikož díky sofistikovanému systému stačí jeden pohyb páky a nosič pevně drží na svém místě. Následně už nic nebrání tomu naložit jakýkoliv typ kola. S čím si také poradí, to jsou i modely s větším rozvorem, jelikož jeho součástí jsou i vysouvatelné držáky plášťů jednotlivých kol.

Se samotnou montáží ale souvisí i demontáž, která je taktéž maximálně jednoduchá. Navíc je možné nosič Thule VeloCompact 926 složit do kompaktních rozměrů, díky čemuž ho lze v době nepoužívání kamkoliv bezpečně uschovat ve vašem bytě nebo domě.

Rozšiřte jeho kapacitu

Primárně je model Thule VeloCompact 926 určený pro přepravu třech jednotlivých jízdních kol. Nebyla by to ale značka Thule, pokud by nepřišla s novou inovací, která souvisí s možností dokoupení nástavce pro čtvrté kolo. Ten se jednoduše připojí a rázem kapacita nosiče uspokojí požadavky celé rodiny. Samozřejmostí je přeprava kol za splnění všech bezpečnostních podmínek. Díky kvalitnímu systému uchycení a dlouhých popruhů a stahovacích přezek kola za všech okolností sedí na svém místě. Systémy zámků poté zamezí tomu, aby byla kola odcizena během vaší zastávky, a to případným zlodějem.

Do zavazadlového prostoru jednoduše

Říká se, že nevýhodou nosičů na tažné zařízení je blokace zavazadlového prostoru. Ani to v případě modelu Thule VeloCompact 926 neplatí. Díky praktickému nožnímu pedálu aktivujete sofistikovaný sklápěcí systém, kdy se celý nosič i s koly odkloní od auta a pohodlnému naložení či vyložení zavazadel nic nebrání. I to je jedno pozitivum, které souvisí s neustálými inovacemi a vymýšlení nových věcí. K tomu přidejte prvotřídní materiály, absolvování testů City Crash a schválení TÜV a i vám vyjde, že vás tento výrobek zaručeně nezklame.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tažné zařízení se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *