Thule EuroClassic G5 909

Thule EuroClassic G5 909Thule EuroClassic G5 909 je nejoblíbenější nosič kol na tažné zařízení. Thule EuroClassic G5 909 a jeho čisté a jednoduché tvary jsou v souladu se současným designem moderních aut. Přidejte neobyčejně snadnou montáž a obsluhu, výjimečnou stabilitu a bezpečnost a dostanete ideální vysokokapacitní nosič kol pro dovolenou a dlouhé cyklistické výlety.

Nosič kol na tažné zařízení Thule EuroClassic G5 909 představuje stabilní a elegantní způsob přepravy jízdních kol. Umožňuje přepravu 3+1 kol ( při použití adaptéru Thule 9081 ). Inovovaný model se vyznačuje hlavně extrémně snadným a rychlým zajištěním k tažnému zařízení jediným dotažením páky – oproti konkurenci není třeba nic centrovat – stačí nasadit a dotáhnout. Montáž zvládne opravdu každý a bez pomoci!

Nosič zaujme atraktivním designem v souladu se současnými trendy, který rozhodně vašemu autu neubere z krásy. Díky řešení od švédských inženýrů získáte kombinaci skvělých užitých vlastností a nestárnoucího elegantního designu.

Máte více kol? Nevíte kolik Vás pojede? Žádný problém s pomocí adaptéru Thule 9081 je možné zvýšit kapacitu nosiče Thule EuroClassic G5 909 o jedno jízdní kolo a přepravit tak až 4 kola.

Nosič Thule EuroClassic G5 909 je vhodný pro všechna jízdní kola a rozměry pneumatik. Umožňuje uchycení 3 kol s rámy o průměru 20-80 mm.

Nosič se dá uzamknout k jízdnímu kolu i tažnému zařízení. Zámky jsou součástí nosiče.

Nosič jsme důkladně testovali a zajištění je opravdu „hračka“. Nosič se pouze připojí na tažné zařízení a dotáhne pákou.

Montáž nosiče je velice jednoduchá a praktická. Snadné zajištění k tažnému zařízení dotažením páky – jeden pohyb jednou rukou. Oddělitelný a snadno posuvný držák rámu: celý držák rámu může být snadno odstraněn, což usnadňuje nakládání kol. Zvláště, když nakládáte více kol. Znovu ho snadno umístíte na místo, které nejlépe koresponduje s pozicí rámu kola. Snadné složení, uložení a skladování umožňuje také pohodlnou přepravu i uvnitř auta.

Vylepšená sklopná funkce umožňuje pohodlný přístup do zavazadlového prostoru s naloženými koly. Nosič může být pro přístup do zavazadlového prostoru sklopen i s naloženými koly, včetně tolerance pro dodávky s velkými zadními dveřmi.

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Thule EuroClassic G5 909 v sobě zahrnuje i integrované zadní světlomety, které se jednoduše propojí se zásuvkou určenou pro zapojení přípojného vozíku. Nosič je vyroben v Německu a konektor pro připojení osvětlení má jiný počet pólů než se běžně dodává u vozů vyrobených v ČR. Zkontrolujte si kolik má Vaše zásuvka pólů (kolíků). Pokud má 7 kolíků je potřeba navíc objednat zásuvkový adaptér Thule 9906.

Máte rezervu na zadních dveřích? Adaptér Thule 9042 umožňuje připevnit Thule EuroClassic G5 909 na záď auta s rezervní pneumatikou (POZOR: použití adaptéru snižuje přepravní kapacitu o jedno jízdní kolo).

Zakrývají kola třetí brzdové světlo? Zvyšte bezpečnost převozu kol a objednejte Thule třetí brzdové světlo 9902. Přispějete k větší bezpečnosti a nikdo Vás nepřehlédne.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV) a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

pozn. : Součástí nosiče je i rámeček pro vložení registrační značky vozidla (SPZ) , nelze dělat žádná kopie, ale značka se musí přemístit z původního zadního umístění.

Parametry:
El. zásuvka: 13-ti pólová (7-mi pólová s adaptérem Thule 9901)
Max. počet jízdních kol: 3, 4 s adaptérem Thule 9081
Max. zátěž: 60 kg
Rozpětí uchycení rámu: 22-80 mm
Schválení EuroBE: Ano
Schválení TÜV: Ano
Sklopná funkce s naloženými koly: Ano
Splňuje normy CityCrash: Ano
Uchycení pneumatik: Rychlé uvolnění
Uzamčení kola do nosiče: Ano
Uzamčení nosiče k autu: Ano
Zadní světla: Ano

Příspěvek byl publikován v rubrice Tažné zařízení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *