Thule FreeRide 532

Thule FreeRide 532

Kvalitní nosič kol by měl splňovat několik důležitých parametrů, které jsou nezbytné pro to, aby byl oblíbený u svých zákazníků. Jedním takovým je zcela jistě model FreeRide 532, od známé společnosti Thule, které je vyhlášena svými kvalitními a velmi odolnými produkty. Tento nosič kol je konstruován pro umístění na střechu a na rozdíl od mnoha konkurentů vyniká i velmi zajímavým designem. Je vyhotoven v titanovém provedení, což zaručuje nejenom jeho nízkou hmotnost, ale hlavně pevnost a odolnost – a to za všech okolností.

Hlavním kritériem mnoha cyklistů, kteří nosiče kol hledají, je hlavně rychlost a pohodlí při usazování svých kol. Právě to nosič FreeRide 532 plně splňuje. Díky ojedinělému rychloupínacímu systému je naložení všech kol naprostou hračkou. Nepotřebujete žádné zvláštní nářadí nebo jiné doplňky. Stejně tak rychlé je i jejich sundání zpět na pevnou zem. Samozřejmostí je i řada dalších praktických doplňků, jakými je například integrovaný zámek kol. Můžete se tak bez obav od svého vozu vzdálit, jelikož riziko krádeže je naprosto minimální.

Ačkoliv mluvíme pouze o pohodlném a bezpečném nakládání kol, samotnou rychlou montáží a bezpečností se pyšní i samotný nosič kol Thule FreeRide 532. Kromě toho že je perfektně skladný, ho během pár okamžiků umístíte na střechu vašeho vozu a je tak plně nachystán posloužit svému účelu. Díky kvalitě, kterou firma Thule nabízí, si můžete být jisti, že vaše kola budou po celou dobu vaší cesty v bezpečí a nehrozí žádné jejich uvolnění nebo dokonce pád. Stejně tak nedojde ani k jejich vizuálnímu poškození, jelikož všechny díly, které přijdou do styku se samotným kolem, jsou opatřeny odolnou pryží, která brání jakémukoliv poškrábání. Plánujete-li tedy cyklistický výlet a nevíte-li jak svá kole převézt, je nosič kol Thule FreeRide 532 jasnou volbou pro každého.

Příspěvek byl publikován v rubrice Na střechu se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *