Nosič kol na páté dveře

Nosič kol na páté dveře je poměrně nová varianta pro přepravu jízdních kol. Na první pohled se může zdát, že je to stejné jako nosič kol na tažné zařízení, ovšem několik rozdílů najdeme. To nejpodstatnější je, že nosič kol na páté dveře je umístěn přímo na pátých dveřích neboli kufru. A dalším rozdílem je, že nosič kol na páté dveře je umístěn o něco níž, tudíž nehrozí téměř žádné poškození nebo zašpinění jízdních kol.

Jaké má nosič kol na tažné zařízení výhody? V zásadě se jedná o velmi snadnou manipulaci se samotným nosičem, který je poměrně malý a skutečně lehký. Jeho nesmírnou výhodou je velice snadná manipulace, kterou zvládne skutečně každý. Nosič kol na páté dveře je důmyslně vytvořený systém rychloupínacích úchytů, které drží nosič kol na páté dveře na svém místě. Zároveň se ale nemusíte bát, že by vám nosič kol na páté dveře mohl poškrábat lak na autě, protože jsou zde speciální ochranné plastové části a jízdní kolo je drženo v bezpečné vzdálenosti. Montování a sundávání je velice jednoduché a nosič kol na páté dveře je možné kdykoliv sundat a za chvíli zase dát zpátky. S tím souvisí i velice snadná údržba. A co se týká umisťování jízdních kol na nosič kol na páté dveře, jedná se také o poměrně snadnou a v podstatě už rutinní záležitost. Stačí kolo umístit do speciálních držáků a pečlivě zajistit.

Při výrobě kvalitních a osvědčených nosičů kol na páté dveře je kladen důraz na přesnost, správnou funkčnost a s tím související bezpečnost. Nosič kol na páté dveře při jízdě nijak nepřekáží, a jelikož je umístěn výše není nutné přemontovávat poznávací značku. Pokud hledáte jednoduchý a snadno ovladatelný nosič kol, bude pro vás nosič kol na páté dveře tou nejlepší volbou. Po správném výběru a zakoupení zbývá pouze vyrazit na pěkný cyklistický výlet.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články, Zadní dveře se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *