Nosič kol Thule ProRide 598

Milujete jízdu na kole a okolí vašeho bydliště již máte detailně prozkoumáno? Pokud ano, je ideální vyrazit do vzdálenějšího okolí. Ne vždy platí, že musíte nutně Vlakem. Pohodlnější možností je auto, na které stačí jednoduše přimontovat vertikální nosič kol Thule ProRide 598. Ten je aktuálně špičkou na trhu, který slibuje rychlou a praktickou montáž, stejně jako nosnost celých 20 kilogramů.

Thule ProRide 598

 

Bezpečnost nejenom vašeho kola je samozřejmostí

V čem je daný nosič Thule ProRide 598 unikátní? Podíváme-li se na jeho praktické vlastnosti, musíme se dotknout třeba bezpečnosti. Díky jednoduché a přitom bezpečné montáži máte jistotu toho, že bude vaše tělo dokonale chráněno před případným pádem. K tomu přispívají i rozšířené dolní čelisti samotného svorníku. Stejně tak se nemusíte bát ani poškození vašeho kola. Jednotlivé svorníky mají měkkou podložku, která se přizpůsobí velikosti rámu. Díky tomu kolo skvěle udrží a zároveň eliminuje jakékoliv poškrábání, nebo jiné poškození.

Stabilita zaručena

I když daný nosič kol působí na první pohled jednoduše, je ukázkou, že značka Thule skutečně má co nabídnout. S nosičem je totiž spojena i vysoká stabilita, která se následně projeví i na tom, že stabilně budou převážena i vaše kola. A to jak díky zajímavě a prakticky navrženému držáku, tak i díky odnímatelným řemínkům, kterými kolo upevníte ještě o něco více. i to jsou důvodu, proč Thule ProRide 598 z hlediska vlastností dokonale vybočuje.

Montáž i přesun zvládne každý

Dotkněme se ještě samotné montáže, která patří k těm nejjednodušším. Pokud byste si přece jenom nebyli jisti, omezovač krouticího momentu zajistí, že síla vyvinutá na rám kola bude skutečně správná a montáž bude taková, jak má být. A pokud již nosič Thule ProRide 598 na svém voze máte, a rozhodnete se ho přesunout na jeho druhou stranu, není to žádný problém. Vše zvládnete za pár vteřin, bez použití nářadí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Na střechu se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *