Nosič kol Thule ThruRide 565

Unikátnost. To je to, co jde dnes spojováno se značkou Thule především v oblasti přepravy. Že je to skutečně neoddiskutovatelný fakt, to jasně dokládá také nosič kol Thule ThruRide 565. Konkrétně jde o model, který na první pohled nadchne svou jednoduchostí. Jde o nosič, který je určený při uchycení kola za vidlici. Funguje bez potřeby dalších adaptérů, což z něho dělá všestranného pomocníka pro každého vášnivého cyklistu. Podívejme se společně na to, čím nadchne i vás.

Unikátní a plně funkční konstrukce

Jedná se o nosič pro uchycení kola vhodný pro průchozí osy. V souvislosti s tím má model Thule ThruRide 565 nastavitelnou čelist, která ono bezpečné uchycení průchozí osy zajistí. Na první pohled je to jednoduchý, ale přitom velmi sofistikované řešení, které přispívá k jednoduchému, ale přesto k bezpečnému použití. Vaše kolo tak bude po celou dobu přepravy v bezpečí. Tím si můžete být jisti.

S přepravou kol souvisí také jejich nakládání. I to je velmi jednoduché, právě díky nastavitelné čelisti. Ta se díky tomu může perfektně přizpůsobit průměru průchozí osy vašeho jízdního kola. Díky tomu můžeme také říci, že je model Thule ThruRide 565 zcela univerzálním pomocníkem, kterého můžete snadno využít na řadu vašich kol. Je jedno, jakého jsou typu, jelikož v tomto nosiči zkrátka budou sedět.

Mechanismus ovládaný jednou rukou usnadní použití

Nebyla by to značka Thule, aby nám neumožnila především jednoduché použití. I to je zde samozřejmostí a tak se můžete těšit z možnosti ovládat nosič kol Thule ThruRide 565 pouze jednou rukou. Snadno tak nastavíme mechanismus tak, aby byl vhodný jak pro 12mm, tak i pro 20mm průchozí osy, stejně jako ho snadno nastavíme tak, aby byl vodný i pro devítimilimetrovou rychloupínací osu. Součástí balení výrobce je totiž také praktický adaptér, který toto umožní.

Montáž pomocí drážkových adaptérů

A jak vlastně nosič Thule ThruRide 565 umístíte na svůj vůz? Pomocí T-Drážkových adaptérů. Ty jsou plně kompatibilní s výrobky Thule WingBar Edge, Thule WingBar, Thule SlideBar a Thule AeroBar, popřípadě k jejich bezproblémovému spojení využijete praktické přiložené adaptéry.

Příspěvek byl publikován v rubrice Na střechu se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *