Nosič kol Thule VeloSpace 917

Slyšeli jste už o nosiči kol, který nesl označení Thule EuroPower? Pokud ano, tak tento praktický model má výrazně vylepšeného nástupce. Ten nese označení Thule VeloSpace 917 a můžeme o něm říci, že se jedná o jeden z nejvšestrannějších nosičů kol, které aktuálně na našem trhu máme. Pokud budeme konkrétní, pojme klasický jízdní kola pánská i dámská, pojme elektrokola, stejně jako kola dětská. Naložit na něho ale můžete i fatbike. Zkrátka možností, jak ho využít, je více než dost.

Jednoduchá montáž je samozřejmostí

Od všestrannosti se pojďme podívat také k montáži. I ta nadchne, a to hlavně svou jednoduchostí. Samotné prvotní nastavení nosiče ještě před uzavřením utahovací rukojeti je jistotou toho, že se vám vše povede na první pokus. A to díky špičkové stabilitě, kterou se nosič kol Thule VeloSpace 917 pyšní. Stejně tak si můžete být jisti rychlou a jednoduchou montáží vašich kol. Tu usnadní držáky, které jsou v případě potřeby demontovatelné.

Pro rychlejší upevnění samotných kol jsou připraveny i extra dlouhé řemínky, díky kterým není problém upevnit kola o velikosti až pěti palců. S nimi následně souvisí i široký prostor mezi jednotlivými držáky, které také přispívají k tomu, že pohodlně naložíte dvě jakékoliv kola.

Praktické funkce jsou u modelu Thule VeloSpace 917 samozřejmostí

Jak jednoduchá je montáž, nebo umístění jízdního kola, to víme. Podívejme se ale také na celkovou praktičnost z hlediska různých vlastností. Zapomenout nesmíme na to, že model Thule VeloSpace 917 je určen na tažné zařízení vašeho vozu. Aby neblokoval vstup do zavazadlového prostoru, je vybaven důmyslným systémem sklápění, a to pomocí nožního pedálu. Praktičnost však oceníte i ve chvíli, kdy budete počítat možnou nosnost. Celkově totiž tento nosič bez problémů uveze kola o hmotnosti až 60 kilogramů. Je tedy jenom na vás, jaká naložíte.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tažné zařízení se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *